Škola v přírodě

Vážení zákonní zástupci,
dovolujeme si vám nabídnout školu v přírodě pro vaše děti. Letošní škola v přírodě by se uskutečnila v Hotelu Paramon v Suché Rudné, Světlé Hoře. Jedná se o hotel umístěný v Jeseníkách. Žáci budou ubytováni ve 2, 3 a 4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Webová stránka hotelu: http://www.paramon.cz/

Hotel disponuje nejen třemi místnostmi k trávení volného času, ale také stolním tenisem. U hotelu se nachází tři antukové hřiště a jedno travnaté hřiště na fotbal, dále je v prostoru hotelu ohniště. Celkově se hotel nachází v klidném prostředí s velkým množstvím vycházek do okolí.

Termín pobytu bude 20.6. – 24.6.2016. Pobyt je zahájen v pondělí příjezdem na hotel ubytováním a končí obědem v pátek obědem a odjezdem ve 13:00.

Cestovní kancelář, která bude pobyt organizovat, nabízí také autobusový výlet na Praděd cca za 3 800 Kč nebo do Karlovy Studánky za 2 600 Kč. Cena za dílčí výlety je vždy za celou skupinu.

Cena celého pobytu je 2 100 Kč za dítě a pobyt. Po dohodě se zřizovatelem je domluveno, že polovina částky bude hrazena z rozpočtu školy, tj. částka za pobyt, kterou byste museli zaplatit za účast svého dítěte, je 1 050 Kč.

V ceně je zahrnuto: doprava, ubytování, strava 5x denně a pitný režim, v případě nutností také zajištění lékařského ošetření – odvoz k lékaři.

Děti dnes dostaly letáčky s touto informací, jejíž součástí je i závazná přihláška. Moc prosíme o vyplnění ať již zájem máte nebo nikoliv.