Obrovský úspěch ZŠ Staříč v Logické olympiádě kategorie A!

Dne 6. října 2014 se uskutečnilo školní kolo Logické olympiády pro 3. – 5. třídy. Z naší školy se olympiády účastnilo šest žáků:
Bitner Šimon
Branná Zuzana Adriana
Lacika Miroslav
Petrušková Eva
Trojan Matyáš
Weissmannová Vendula

Do soutěže se v celé České republice zapojilo 11 525 řešitelů, z toho v Moravskoslezském kraji 1 373 žáků. Jsme hrdí na to, že se náš žák, Šimon Bittner, ze 3. třídy umístil na 1. místě v Moravskoslezském kraji (celkově 11. – 15. místo v České republice) a postupuje tak do krajského semifinále, které se koná 7. listopadu 2014 v budově Krajského úřadu Moravskoslezského kraje v Ostravě.

Děkujeme i ostatním soutěžícím z naší školy, kteří se akce zúčastnili. Poděkování také patří Mgr. Daniele Trojanové za organizační zajištění školního kola Logické olympiády.